finanční účetní

Pracovní místo ( finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás čeká:
- kontrola dokladů a řešení případných nesrovnalostí.
- pravidelné zpracování účetních dokladů (vydaných a přijatých faktur, bankovních a pokladních dokladů, interních dokladů).
- ve spolupráci s hlavní účetní zpracování závěrkových účetních operací, inventarizace účtů a zpracování účetních závěrek.
- zpracování reportů pro účely statistik.
- vedení evidence hmotného a nehmotného investičního majetku.
- zpracování přiznání k DPH.
- spolupráce při vedení firemního účetnictví.
- spolupráce na zpracování bankovních a pokladních transakcí.
- komunikace s hlavní účetní.
- zasílání reportů jednotlivých zakázek vedení společnosti.
- další práce v rámci finančního oddělení.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- praxi ve vedení kompletního podvojného účetnictví.
- předchozí zkušenost na obdobné pozici.
- uživatelskou znalost na PC (MS Office).
- zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost.
- příjemné vystupování.
Výhodou bude, pokud budete umět:
- znalost informačního systému Pohoda - není podmínkou.
Co Vám můžeme nabídnout:
- platové ohodnocení 30. 000 Kč - 40. 000 Kč.
- zázemí stabilní české společnosti.
- mimořádné odměny.
- 13. plat.
- stravenkovou kartu.
- možnost dalšího vzdělávání.
- další zaměstnanecké benefity
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem.