Recepční / strážný - OZP

Pracovní místo ( Recepční / strážný - OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vyhrazeno pro OZP.
1. kontakt telefonicky v době 8 - 15 hodin, e-mailem. Tel.: 704 602 838, e-mail: diol@diol.cz

Družstvo invalidů s více než 65 lety tradice a individuálním přístupem ke zdravotně postiženým hledá spolehlivé a odpovědné zaměstnance na pozici recepční/strážný v administrativní budově blízko centra Ostravy s výbornou dopravní dostupností MHD i možností parkování. Požadujeme čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost - denní i noční směny, komunikativnost, samostatnost a spolehlivost. Praxe na obdobné pozici a certifikát strážného výhodou, nikoliv podmínkou. Předdůchodový věk pro nás není překážkou. Nástup do zaměstnání možný dohodou.

Pracovní místo je vyhrazeno pouze pro OZP. Nabízíme Vám zaškolení, díky čemuž získáte práci na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouvu vč. odvodů na důchod). Jedná se o práci na zkrácený pracovní úvazek 30 hod. týdně, směny v délce 12 hodin. Za Vaši práci aktuálně nabízíme odměnu ve výši od 115 Kč/hod. + příplatky za práci na noční směně, o víkendu a ve svátek. Dále máte možnost získat pravidelné odměny za dobře odvedenou práci v závislosti na hodnocení vedoucího.

Zašlete nám prosím svůj životopis na adresu diol@diol.cz nebo volejte 704 602 838 - Mgr. Králová. Děkujeme Vám a těšíme se na spolupráci.