Specialista nákupu - vývoj (M/Ž)

Pracovní místo ( Specialista nákupu - vývoj (M/Ž) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- VŠ/VOŠ vzdělání technického směru (strojní nebo elektro výhodou)
- praxe v oblasti nákupu podmínkou
- pokročilá znalost AJ v psané i mluvené formě (B2)
- velmi dobré komunikační, organizační a vyjednávací dovednosti
- schopnost týmové spolupráce
- schopnost samostatného analytického a strategického uvažování
Nabízíme:
- zajímavou práci v pohodovém a přátelském kolektivu
- pružnou pracovní dobu
- prostor pro profesní rozvoj a získávání zkušeností v prostředí nadnárodního koncernu
- spolupráci na nových projektech
Zaměstnanecké výhody:
Roční prémie 20 000 Kč, 1 týden dovolené navíc, dotované stravování, zaměstnanecký program pro výhodné telefonování, příspěvek na penzijní připojištění, profesní vzdělávání.
Kontakt: e-mailem