IT technik - výstavba sítě

Pracovní místo ( IT technik - výstavba sítě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Oertl David, tel.: 778 735 478, e-mail: oertl@ccinternet.cz
Náplň práce:
- Výstavba vysílacích bodů.
- Výstavba a konfigurace metalické, optické a bezdrátové sítě.
- Správa sítě.
- Komunikace s klientem.

Požadujeme:
- Vzdělání v oboru IT, elektrotechnika a příbuzných oborech.
- Řidičský průkaz sk. B.
- Schopnost pracovat samostatně, spolehlivost a slušné vystupování.
- Znalost počítačových sítí.
- Schopnost pracovat mimo jiné i ve výškách (montáž antén).
- Manuální zručnost.

- Firemní vozidlo s možností využití i pro soukromé účely.
- Bezplatné připojení k internetu a IPTV.
- Firemní telefon a notebook i k soukromému využívání.
- Příspěvky na stravování.
- Multisport karta.
- Odborné zaškolení a dlouhodobou spolupráci.
- Možnost osobního rozvoje pomocí firemních Workshopů a školení.
- Možnost kariérního růstu.