FINANČNÍ A REALITNÍ KONZULTANT, KONZULTANTKA

Pracovní místo ( FINANČNÍ A REALITNÍ KONZULTANT, KONZULTANTKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Karel Váňa, tel.: 601 376 308, volejte po - pá od 8 do 16 hod., email: karel.vana@bcas.cz nebo michaela.gazdova@bcas.cz

Je Ti svět obchodu velice blízký? Máš zájem o svůj osobní rozvoj, chuť se mu aktivně věnovat a dosáhnout tak na násobky standardních příjmů?

To vše včetně skvělého týmu kolegů na pracovišti Ti nabízíme!

Jsme jednou z největších poradenských společností na českém i slovenském trhu, která dokázala efektivně propojit dva prestižní obory s vysokým potenciálem - finance a reality. Od roku 1998 jsme získali na českém trhu důvěru více než 640 000 klientů.

Co Tě čeká
- Komunikace a naslouchání - potřeby ušijeme klientům na míru, nasloucháme jim a vybíráme pro ně vhodný produkt, jsme čestní.
- Budování vztahů - spokojenost klientů je na prvním místě
- Vzdělávání - neustále sledujeme trh, zdokonalujeme své znalosti a dovednosti z finanční gramotnosti.
- Administrativa - zde se taky můžeš realizovat
- Umíme se bavit - jsme tým!

Co naopak očekáváme my:
- máš min. SŠ/SOU vzdělání s maturitou a čistý rejstřík
- baví tě komunikovat s lidmi
- jsi bojovník, nevzdáváš se při prvním neúspěchu
- máš uživatelskou znalost práce s PC a internetem
- pozitivní a odpovědný přístup

Co Ti můžeme nabídnout?
- Volnost
- Certifikovaného lektora ABC finančního vzdělávání
- Ohodnocení v rozmezí 30 - 60 tisíc měsíčně
- Propracovaný manuál školení
- Manažerský postup
- Motivační kouč