Sociální pracovnice/pracovník pečovatelské služby a osobní asistence

Pracovní místo ( Sociální pracovnice/pracovník pečovatelské služby a osobní asistence ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim
Náplň práce: sociální práce v terénní službě, zodpovědnost za vedení sociální agendy klientů služeb, zodpovědnost za zpracování statistik a report, podíl na zajištění podkladů k žádostem o dotace, účast na poradách týmu pečovatelek, osobních asistentek a sociálních pracovnic, vedení související dokumentace

Požadujeme: odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, uživatelská práce na PC, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, ochota učit se novým věcem, velmi dobré komunikační dovednosti, schopnost otevřené komunikace, praxe v neziskových organizacích poskytující sociální služby výhodou, schopnost pracovat samostatně i v týmu
Osobnostní předpoklady: zodpovědnost, empatie, dobré komunikační schopnosti, ochota dále se vzdělávat, flexibilita, ztotožnění s posláním Charity

Nabízíme: zaměstnání na plný úvazek, smysluplnou práci, která má za cíl pomoci druhým lidem, 5 týdnů dovolené, mimořádné odměny 2 - 4x ročně, služební mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely, zázemí významného poskytovatele sociálních sužeb, nástup dle dohody, možný ihned, vzdělání a supervize, odpovídající mzdové ohodnocení

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis Erice Jančigové, vedoucí pečovatelské služby a osobní asistence na e-mail: erika.jancigova@cr.hk.caritas.cz, nebo na adresu Oblastní charita Chrudim, Školní náměstí 56, 537 01 Chrudim. Bližší informaci získáte na tel.: 703 855 499.