Údržbář

Pracovní místo ( Údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Baví Vás řešit technické záludnosti? Máte již zkušenosti v oblasti strojírenské údržby a chcete mít příležitost tyto zkušenosti dále rozvíjet? Hledáte práci ve stabilní firmě?
Odpověděli jste alespoň 3x ano, tak neváhejte, pište, volejte!

HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE:
- strojní údržba, zámečnické práce
- zajišťuje provozuschopnost strojně-technologického zařízení
- občasné pohotovosti

OSOBNOSTNÍ PŘEDPOKLADY A DOVEDNOSTI:
- vzdělání SOU
- praxe v oboru strojní zámečnictví, údržba zařízení
- spolehlivost, flexibilitu, zodpovědnost

NABÍZÍME:
- zázemí stabilní výrobní společnosti, vyvážející do více než 80 zemí světa
- pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek
- týdenní pracovní doba 37,5 hod. (7,5 hod./den)
- zajištění potřebných školení
- mzdové ohodnocení:
o nástupní mzda zahrnující pravidelnou měsíční odměnu od 29.000,- Kč, (v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče)
+ roční a mimořádné prémie
o příplatky
o pravidelný růst mzdy
- firemní benefity: roční a mimořádné prémie, příspěvek na stravné, příspěvek na volnočasové aktivity ve formě el. platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, a jiné

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Zahradní 1938/46c, Bruntál

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: dle dohody

Hlásit se na e-mail personalni@macco.cz nebo na tel. č. 555 530 313
Z : 3.2.2023