Pomocní pracovníci v zahradnictví

Pracovní místo ( Pomocní pracovníci v zahradnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: skutečný zájem o práci

řemeslné dovednosti, ruční práce, práce mimo sídlo firmy včetně spaní,

NÁPLŇ PRÁCE:
výsadba a ošetřování rostlin na realizačních zakázkách,
ruční nakládka, vykládka a přemísťování materiálů (rostliny, substráty, hnojiva),
obsluha a základní údržba závěsných nářadí a jednoduchých účelových zařízení,
práce s mechanizací podle dosažené kvalifikace,
drobné stavební a řemeslné práce dle dosažené kvalifikace.

NABÍZÍME:
možnost dalšího vzdělání, zvyšování kvalifikace, průběžná školení, cestovní náhrady, výborný kolektiv.
stravenky, zvláštní ceník pro zaměstnace pro nákup rostlin i půjčovnu techniky,finanční výhody dle odvedené práce. Způsob kontaktování zaměstnavatele: pouze e-mailem.