Výrobní controlling - Senior controller

Pracovní místo ( Výrobní controlling - Senior controller ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt:
Salačová Eva, tel.: 321 759 441, Po - Pá 8 - 14 hod,
e-mail: eva.salacova@otk.cz,
osobně: úterý, čtvrtek 12 - 14 hod.

Náplň práce:
Rozpočty a kalkulace výrobních nákladů výrobků a výrobkových skupin
Analýza odchylek plánových kalkulací od skutečných nákladů
Komunikace s oddělením plánování výroby na nastavení výrobkových specifikací a norem
Příprava reportů a analýza dat v rámci měsíční závěrky
Pravidelný výrobní reporting a analýzy
Nastavení controllingových vazeb a konfigurace ERP ve spolupráci s managerem controllingu a aplikačním správcem.

Požadované znalosti a dovednosti:
Analytické schopnosti
Zkušenost s kalkulací nákladových cen a analýzou odchylek (plán vs. skutečnost)
Zkušenost s prací v BI systému výhodou
Znalost nástrojů MS Office, zejména Excel
Komunikační dovednosti
Týmový hráč
Praxe 2-3 roky (preferována z výrobní společnosti)
Angličtina velkou výhodou (není podmínkou) - k prostudování dokumentace k ERP systému.

Nabízíme:
Zázemí české výrobní společnosti s dlouholetou tradicí
Motivující finanční ohodnocení
Pružnou pracovní dobu
Dotované stravování ve firemní jídelně
Příspěvek na dopravu do zaměstnání
Zvýhodněné ceny na tarify od T-Mobile i pro rodinné příslušníky
2 sick days
Šeky pro rodiče dětí
Slevy do Vodního světa v Kolíně
Notebook, mobilní telefon
K řádné dovolené i další dny navíc
Řadu interních kurzů a školení
Pracovněprávní poradenství.

Nástup možný ihned.