Montážníci fotovoltaických elektráren

Pracovní místo ( Montážníci fotovoltaických elektráren ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Baví Vás práce v terénu? Jste zručný, pracovitý a pečlivý? Nebojíte se výzev?
Přijmeme do pracovního poměru montéra fotovoltaických elektráren.

Jaká bude náplň vaší práce
-realizace domovních a komerčních instalací
-instalace FVE konstrukcí, modulů a střídačů

Jaké požadavky na vás budeme mít
-řidičské oprávnění sk. B
-spolehlivost, pracovitost, pečlivost
-vyhláška č. 50
-vysoké nasazení, samostatnost, odpovědnost

Co vám za odvedenou práci nabízíme
-práce v mladém a přátelském kolektivu
-nové moderní zázemí a sídlo stále se rozvíjející společnosti
-5 týdnů dovolené + 4 sick days
-příspěvek na pojištění
-vzdělávací kurzy a školení
-příspěvek na stravování a dobré espresso na pracovišti
-vybavení pracovního místa
-platové ohodnocení dle získané praxe a dovedností 30 - 50.000 Kč, 13. plat, příspěvek na rekreaci
-nástup dle dohody

Co pro vás bude výhodou
-zkušenost s instalací FVE
-znalosti fotovoltaické problematiky a praxe

Chcete se stát součástí nadšeného týmu? Zašlete Váš životopis na office@intelio.cz. Těšíme se na setkání s Vámi!