OPERÁTOR/OPERÁTORKA - ŘIDIČ/ŘIDIČKA VZV

Pracovní místo ( OPERÁTOR/OPERÁTORKA - ŘIDIČ/ŘIDIČKA VZV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:2/2/2023 a:22/2/2023
Náplň práce:
- skladové práce
- manipulace s materiálem, práce se čtečkou
- nakládka a vykládka kamiónů, třídění boxů s materiálem, zaskladňování dle FIFO
- ochota učit se novým věcem.
Požadujeme:
- flexibilitu, přesnost, pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost
- ochotu učit se novým věcem
- slušné vystupování a dobrá pracovní morálka
- zkušenosti práce ve skladu
- zkušenosti řízení VZV
- ŘP skup. B.
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení
- měsíční osobní ohodnocení, roční prémie, stravenkový paušál, cafeterie, příspěvek na penzij. připojištění, 25 dnů dovolené, příspěvek na teambuilding 700 Kč, další výcvik, školení a vzdělávání, pravidelné navyšování mzdy, příjemný a přátelský kolektiv, firemní akce.
Kontakt telefonicky, emailem.