procesní technik do potravinářské výroby

Pracovní místo ( procesní technik do potravinářské výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Zodpovědnost za chod všech výrobních systémů, jejich správa a inovace
- programování jednotlivých automatů ve výrobním procesu
- odstraňování poruch ve výrobních systémech
- optimalizace výrobních systémů
- řešení elektronických, mechanických a softwarových problémů výroby
- navrhování a implementaci systémů a procesů ke zlepšení a spolupráce při aplikaci nových řídicích systémů a automatizace.

Požadavky na uchazeče:
- vzdělání VŠ, zaměření pro automatizaci systémů řízení výroby v potravinářském průmyslu
- technické myšlení, odborné znalosti z oblasti IT a elektrotechniky
- ochotu učit se novým věcem a dále se vzdělávat
- časovou flexibilitu (pohotovost, práce na směny, o víkendech)
- řidičské oprávnění skupiny B.

Zaměstnání na dobu určitou 18 měsíců, s možností prodloužení.
Kontakt: e-mailem.