Vedoucí odboru investic a BOZP

Pracovní místo ( Vedoucí odboru investic a BOZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:

Zajišťování správy budov a areálu většího rozsahu formou řízení zaměstnanců (pracovníků údržby) i formou zajišťování služeb a oprav u externích dodavatelů
Kontrola a přejímka dodavatelsky prováděných prací,
Řízení odboru investic, zpracovávání plánu investičních akcí a zajišťování jejich realizace
Odpovídá za realizaci investičních projektů společnosti, vyhodnocení a kontrolu investičních akcí kontroluje přípravu a průběh akcí
Vedení menšího kolektivu - řízení pracovníků údržby
Požadavky na uchazeče:

SŠ, VŠ v technickém oboru
praxe min. 1 rok na podobné/stejné pozici
Schopnost vést menší pracovní kolektiv, schopnost týmové práce, přirozená autorita,
samostatná práce a rozhodování
Ochotu dále se odborně vzdělávat.
Schopnost pracovat pod tlakem

Odměny a benefity:
nabízíme zázemí a perspektivu ve stabilní a dynamické české společnosti
možnost zapojení se do vytváření a realizace strategie celé firmy
skvělý a kooperativní kolektiv
možnost profesionálního růstu
nástup ihned /dle dohody
nástupní mzda od 37. 000,-Kč dle zkušeností a praxe
dobré finanční ohodnocení s možnými bonusy
odměny za zlepšovací návrhy, pracovní výkon, motivační prémie
pracovní doba od 6.00-14.00 hodin nebo od 7.00-15.00 hodin
13. a 14. plat
příspěvek na penzijní pojištění nebo životní pojištění 5 % z měsíční hrubé mzdy
příspěvek na podnikové stravování
5 týdnů dovolené
příspěvek na dovolenou
poukaz na masáže
zázemí stabilní ryze české společnosti
sídlo firmy v těsné blízkosti centra města Olomouc
MHD u vrátnice výrobního areálu firmy
vlastní hlídané park