NÁSTROJAŘ-ÚDRŽBÁŘ FOREM

Pracovní místo ( NÁSTROJAŘ-ÚDRŽBÁŘ FOREM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Provádění oprav a údržby vstřikovacích forem - kontrola, čištění všech součástí (horké systémy, chladicí systémy, tvarové vložky, dutiny formy, vyhazovače a další), demontáž a montáž formy.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- SO vzdělání s vyučením (nebo s vyučením i maturitou) v oboru nástrojař (případně puškař, strojní mechanik, zámečník a příbuzné obory)
- oprávnění na obsluhu VZV a zdvihacích zařízení (jeřábník a vazač)
- výhodou svářečský průkaz, řidičský průkaz B, C nebo T
- aktivní a zodpovědný přístup při výkonu činností
- velkou výhodou je praxe na stejné nebo obdobné pozici

Zaměstnanecké výhody: Nabízíme Vám zázemí stabilní české strojírenské společnosti, práci v přátelském kolektivu, práci ve dvousměnném provozu (7,5 hodinové směny, po-pá), prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, stravenky, 5 týdnů dovolené, 3 dny sickdays a další benefity.
Mzda bude upřesněny v souvislosti s pracovními zkušenostmi.
Naším zájmeme je spolupráce na dobu neurčitou, ale první smlouva je vždy na dobu určitou na šest měsíců. Následně probíhá vyhodnocení a návrh na další postup.
První kontakt: emailem.