Řezník/řeznice

Pracovní místo ( Řezník/řeznice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte rádi maso a umíte vzít za práci? Přidejte se do našeho týmu NOVÁK MASO - UZENINY s.r.o. na pozici Řezník/řeznice. Aktuálně sháníme posily do prodejny v Kralupech nad Vltavou (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu)

Pracovní doba: PO - PÁ, ranní směna od 6:00 - 14:00 hodin, a 1x za 14 dní ranní směna v sobotu.

Náplň práce:
- Bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu
- Výroba polotovarů dle platných receptur společnosti
- Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
- Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
- Kontrola kvality, čerstvosti zboží
- Dodržování hygienických zásad
- Dodržování pravidel HACCP
- Komunikace a obsluha zákazníků
- Obsluha pokladny

Požadavky na kvalifikaci:
- Odborné vyučení bez maturity v oboru řezník-uzenář
- Nebo praxi s bouráním a opracováním masa
- Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
- Zodpovědný přístup k práci
- Samostatnost, zručnost a pečlivost
- Zdravotní průkaz
Nabízíme:
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 10 000 Kč
- Práci ve stabilní české společnosti
- Multisport kartu
- Příspěvek na stravování ve mzdě
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Odměnu za práci o víkendech a svátcích
- Zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků
- Odměna za výročí narozenin
- Slevové poukázky na nákup zboží
- Lázně
- Možnost práce i na zkrácený úvazek nebo DPP
- Zaškolení na prodejně
Kontakt: telefonicky 8:00-18:00, osobně na adrese místa výkonu práce