Vychovatel / ka ve školní družině

Pracovní místo ( Vychovatel / ka ve školní družině ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Soukromá základní škola přijme do svého týmu novou posilu na pozici vychovatelka ve školní družině.

Požadujeme:
- od vhodného kandidáta požadujeme velký zájem pracovat s dětmi od 8 do 10 let,
- kreativní přístup, flexibilitu, příjemné vystupování,
- orientaci v Microsoft Office (Word, Excel),
- čistý TR,
- požadované vzdělání: úplné střední odborné, vyšší odborné.

Nabízíme:
- zajímavou práci s malým kolektivem dětí,
- kvalitně vybavené prostředí.

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na email: lenka.koubova@zsduhovysvet.cz

Místo práce: MŠ a ZŠ Duhový svět, s.r.o., J. Hory 1376, Kladno, nástup duben 2023.