Technik / Technička

Pracovní místo ( Technik / Technička ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Kroměříž - Kotojedy
- Pracovní náplň: Zpracovat a udržovat technologické postupy a zajišťovat plánování výroby, Připravovat cenové nabídky pro zákazníky na základě jejich specifických požadavků, Připravovat výkresy pro laserové vypalování, Poskytovat technickou podporu výrobě pro zajištění efektivní a kvalitní výroby, Komunikace se zahraničními i tuzemskými zákazníky, Sledovat nejnovější technologie a průmyslové trendy s cílem neustále zlepšovat procesy, Podílení se na rozvoji firmy a zavádění nových způsobů práce a řízení výroby
- Požadujeme: SŠ nebo VŠ technického zaměření nebo zkušenost z technické/strojírenské oblasti - technolog, projektant, konstruktér, plánovač, Znalost AJ nebo NJ
- Nabízíme: Investici do vzdělání a rozvoje - certifikace, kurzy apod., Příspěvek na závodní stravování, Flexibilní pracovní doba s možností částečné práce z domu, 5 dní placeného volna, Velká možnost seberealizace
- Kontakt osobně na pracovišti je možný pouze každé pondělí v čase 8:00 - 10:00 hod., nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: Dalibor.simek@spvyroba.cz, příp. kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 15:30 hod., p. Šimek, tel. 739 385 555).