Recepční wellness v hotelovém komplexu PECR

Pracovní místo ( Recepční wellness v hotelovém komplexu PECR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co od Vás očekáváme?
- pokročilá angličtina podmínkou, druhý jazyk němčina výhodou
- příjemné vystupování a komunikativní dovednosti
- pečlivost a zodpovědnost
Co Vám můžeme nabídnout?
- nabízíme zajímavé platové ohodnocení, včetně ročních prémií
- práce krátký, dlouhý týden bez nočních směn
- pečlivé zaučení v našem hotelovém systému
- možnost ubytování a využití personální stravy za zvýhodněné ceny v nadstandardních apartmánech
Náplň práce
- obsluha návštěvníků Wellness Pecr
- administrativní práce spojená s rezervacemi, platbami a fakturacemi
- obsluha mini baru wellness
- práce v našem hotelovém systému Hoteltime, Libero a Vento
Tel. kontakt možný od 8.00 - 19.00 hodin.