Ostraha prodejny Lidl

Pracovní místo ( Ostraha prodejny Lidl ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Lidl, Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů
- Požadujeme: vhodné také i pro osoby zdravotně znevýhodněné, základy práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem, výpis z Rejstřík trestů, věk nad 18 let, komunikativnost, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu
- Výhodou: potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného
- Nabízíme: práci na HPP nebo i na DPP, doba určitá 1 rok s možností prodloužení, odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu, nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem, zprostředkování certifikátu strážného, pracovní fond maximálně v délce provozní doby prodejny
- Prosíme nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá, 9:00 - 16:00 hod., tel. 737 087 145, paní Hanušová, nebo na e-mail: nabor.centrum@protektia.cz.