Pracovník/ce v sociálních službách

Pracovní místo ( Pracovník/ce v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- přímá obslužná péče o osoby s autismem,
- pracovní doba: nepřetržitý provoz (převážně odpolední a noční směny).

Požadujeme:
- trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost,
- komunikativnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu, samostatnost a odpovědnost.

Výhodou:
- kvalifikační předpoklady pro výkon práce pracovníka v sociálních službách,
- zkušenost práce s osobami s autismem,
- orientace v sociální problematice,
- očkování na Hepatitidu typu B,

Nabízíme:
- smysluplnou a zajímavou práci v profesionálním týmu,
- platové podmínky dle vnitřní mzdové směrnice a délky praxe od 24 000,- Kč + zákonné příplatky,
- podpora v dalším vzdělávání,
- 30 dní dovolené.

Pracovní smlouva na dobu určitou, po zaškolení a vyhodnocení spolupráce, možno prodloužit na dobu neurčitou.
Zájemci o pracovní pozici odešlete svůj životopis a motivační dopis k pracovní pozici na kontakt:
Milada Mazurková, e-mail: dkmazurkova@seznam.cz nebo poštou na pracoviště: Kozinova 5, Šumperk. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.
Zasláním materiálů o své osobě zájemce o zaměstnání souhlasí s uchování svých osobních údajů po dobu výběrového řízení na danou pracovní pozici. Poté budou všechny materiály skartovány.