REFERENT/KA FINANČNÍHO ODBORU - HLAVNÍ ÚČETNÍ

Pracovní místo ( REFERENT/KA FINANČNÍHO ODBORU - HLAVNÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: město Milevsko, Městský úřad Milevsko.
Platové zařazení: platová třída 10 dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. - příloha č. 1
(23.390 - 34.370 Kč podle délky započitatelné praxe + osobní příplatek, benefitní program - stravenky v hodnotě 110 Kč, příspěvek až 4000 Kč ročně na kulturu, zdraví, sport či dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění a další).
Druh práce: zajišťování kompletní činnosti hlavní účetní v rámci územně samosprávného celku, komplexní vedení účetnictví včetně vedení účetních knih a sestavování účetní uzávěrky a metodické koordinace účetní agendy. Sestavování, projednávání a kontrola rozpočtu.
Předpoklady pro vznik pracovního poměru:
- občan ČR nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR, starší 18 let, který ovládá jednací jazyk, trestní bezúhonnost, plná svéprávnost.
Další požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, dále s využitím § 3 odst. 4 písm. a) nařízení vlády č. 341/2017 Sb., postačí i střední vzdělání s maturitní zkouškou s praxí v oblasti vedení účetnictví alespoň 5 let
- bezproblémová dovednost pracovat na PC - Windows, Word, Excel, Outlook apod.
- znalost právních předpisů v oblasti veřejné správy (zejména: zákon č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), zákon č. 563/1991 Sb., o účetnictví, vyhláška č. 410/2009 Sb., zákon č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, zákon č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve veřejné správě)
- schopnost analyticky a koncepčně myslet
- schopnost týmové práce i samostatného rozhodování
- ochota dále se vzdělávat