Vedoucí úseku přímé obslužné péče - pracovník/pracovnice v sociálních službách

Pracovní místo ( Vedoucí úseku přímé obslužné péče - pracovník/pracovnice v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: vzdělání SŠ s maturitou nebo vyšší nejlépe v sociálním oboru nebo absolvovaný akreditovaný kurz pro pracovníky v sociálních službách, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, znalost sociální práce, praxe v sociálním zařízení výhodou, zkušenost s vedením kolektivu, organizační a řídící schopnosti, spolehlivost, odpovědnost, ŘP sk. B výhodou
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: plat dle praxe, po zapracování osobní příplatek, příspěvek z FKSP na rehabilitaci, sport a kulturu, penzijní připojištění a stravu
KONTAKT: Berkyová Marcela, tel.: 517 305 104, 727 937 803, e-mail: mzdy@habrovanskyzamek.cz