Právník/právnička na Odboru majetkovém a právním

Pracovní místo ( Právník/právnička na Odboru majetkovém a právním ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Odborné a osobní požadavky pro výkon správní činnosti:
Ukončené vysokoškolské vzdělání - magisterský studijní program, studijní obor právo; Znalost legislativy v oblasti veřejné správy; Praxe v oboru minimálně 3 roky - výhodou; Schopnost samostatného rozhodování, vyjednávání a argumentace, schopnost spolupráce s různými partnery a asertivita; Oprávnění k řízení motorových vozidel skupiny sk. B - výhodou

Zájemci se mohou hlásit:
Místo, způsob a lhůta podání přihlášky:
- poštou na adresu: Městský úřad Hranice, Pernštejnské nám. 1, 753 01 Hranice (podací razítko
nejpozději s datem 15.02.2023 s označením obálky "NEOTVÍRAT-VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ –
OP" nebo
- odevzdat osobně na Městském úřadu Hranice, Pernštejnské nám. 1, podatelně, v uzavřené
obálce s označením "NEOTVÍRAT-VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – OP“ nejpozději do 15.02.2023 do
17:00 hodin

Poznámka:
úplné a platné znění výběrového řízení je uveřejněno v elektronické podobě na adrese: https://www.mesto-hranice.cz/nabidka-prace