DĚLNÍK / DĚLNICE V LOMU (lom Krákorka, Červený Kostelec)

Pracovní místo ( DĚLNÍK / DĚLNICE V LOMU (lom Krákorka, Červený Kostelec) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o práci v kamenolomu.
Pracovní poměr nebo dohoda o pracovní činnosti na dobu určitou s předpokladem prodloužení. Možnost pracovněprávního vztahu i na dohodu o provedení práce. Plný či zkrácený pracovní úvazek (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná min. o 20 hodin týdně). Směnnost: jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.
Úkolová mzda - po zaučení a při určité zručnosti možnost výdělku až 35.000 Kč hrubého měsíčně.

Požadavky: fyzická zdatnost, samostatnost, serióznost, bezúhonnost.

Zaměstnavatel nabízí: stravenkový paušál, penzijní připojištění.

Kontakt - pan Radek Lekeš, tel.: 491 422 373, e-mail: prodej@krakorka.cz (pro zaslání životopisu).