Roznos letáků a distribuce reklamních tiskovin - Jihlava / Jihlavsko

Pracovní místo ( Roznos letáků a distribuce reklamních tiskovin - Jihlava / Jihlavsko ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

(Jobmatch)
Práce vhodná i pro OZZ a OZP.
Hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici Distribuce letáků a reklamních tiskovin, který nám pomůže s informovaností zákazníků v místě bydliště pomocí tištěných informačních letáků nebo jiných materiálů.
Co u nás budete dělat?
- Roznos reklamních materiálů týkajících se INTERNETOVÝCH SLUŽEB ve svěřené lokalitě do poštovních schránek.
- Jedná se o distribuci kusových letáků / propagačních materiálů - nemusíte si předem štosovat nebo připravovat speciální počty a druhy.
- Distribuce v Jihlavě a v okolních obcích.
- Týdenní plány roznosu.
Co od Vás požadujeme?
- Požadujeme pouze svědomitost a zodpovědnost.
- Pečlivost při doručování.
- Základní orientace na adresních místech.
- Zvládnutí lehké fyzické zátěže - chůze při distribuci.
Co nabízíme?
- Flexibilní pracovní dobu.
- 17.300 Kč měsíčně za zkrácený úvazek na 4h/denně
- Práce na HPP.
V případě zájmu pošlete e-mailem zkrácený životopis.