Referent oddělení mezinárodní ochrany

Pracovní místo ( Referent oddělení mezinárodní ochrany ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem.
Nabízená mzda spadá pod 12. platovou třídu, podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb.
Nástup možný k 1. 3. 2023 nebo dle dohody.

Náplň práce:
samostatné vedení správního řízení ve věci mezinárodní ochrany dle zákona č. 325/199 Sb., o azylu, ve znění pozdějších předpisů
- provádění úkonů správního řízení, vypracování podkladů pro rozhodování a návrhů rozhodnutí o žádostech o mezinárodní ochranu
-administrativní a evidenční činnosti spojené se správním řízením

Požadavky:
-bakalařské nebo magisterské studium, vhodné i pro absolvent
-způsobilost seznamovat s utajovanými informacemi pro stupeň utajení Vyhrazené (po nástupu zajistí úřad)
-uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Internet, evidenční programy)
-státní občanství ČR

Další předpoklady:
-znalost anglického jazyka a dalšího jazyka
-všeobecný přehled se zaměřením na politickou a bezpečnostní situaci ve světě
-samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, plné pracovní nasazení
-komunikační a organizační schopnosti
-zvládání konfliktních a stresových situací
-trestní a morální bezúhonnost
-schopnost týmové práce
-řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič

Nástupní termín:
Nástup možný k 1. 3. 2023 nebo dle dohody. Pracovní poměr je na dobu určitou (zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou max. do 31. 4. 2025) se zkušební dobou 6 měsíců.

Povinné náležitosti přihlášky do přijímacího řízení řízení:
-strukturovaný životopis
-motivační dopis
-před nástupem doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání
-před nástupem výpis z RT ne starší třech měsíců

Zájemci o volné pracovní místo zas