domovník - údržbář

Pracovní místo ( domovník - údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme:
Komunikativního, spolehlivého, pracovitého domovníka - údržbáře pro příspěvkovou organizaci Sagapo - Domov pro osoby se zdravotním postižením v Rýmařově
Charakteristika vykonávané práce:
- Provádí údržbářské práce
- Provádí zahradnické práce (v létě-sekání travnatého pozemku, v zimě-odklízení sněhu)
- Odstraňuje zjištěné závady
- Dbá o bezpečné uložení strojů a zařízení údržbářské dílny
- Provádí dovoz obědů pro DOZP (Bruntál, Rýmařov, Horní Benešov)
Požadujeme:
- Aktivní přístup a spolupráci
- Organizační dovednosti
- Samostatnost a zodpovědnost
- Spolehlivost
- Flexibilita
- Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
- Střední vzdělání s výučním listem
Nabízíme:
- Stabilní zázemí organizace Sagapo
- Profesionální vybavení a zázemí pro výkon práce
- Délka pracovní doby 20 hod. týdně (4 hodiny denně, pondělí - pátek)
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení
- Platové zařazení ve 4. platové třídě (9 820 Kč) osobní příplatek (0 - 1 750 Kč) po uplynutí 3 měsíční zkušební doby
- 1 týden dovolené navíc
- indispoziční volno 1 den ročně
- Stravovací paušál
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na kulturní a sportovní aktivity - Benefits Card
- Zvýhodněný tarif T-mobile
- Vzdělávání v oboru

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis s přehledem průběhu zaměstnání elektronickou poštou na adresu: varja.mrazkova @sagapo.cz
Z: 1.2.2023