ÚČETNÍ ASISTENT/-KA

Pracovní místo ( ÚČETNÍ ASISTENT/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Ing. Richard Neugebauer, tel. 602 777 875, email: neugebaur@gmail.com
Jedná se o pozici Asistent/-ka - zástup za rodičovskou dovolenou 01. 08. 2023 - 31. 08. 2025

Rozsah a místo a výkonu práce:
- 20 hodin týdně
- Masarykova třída 342/39, Opava

Požadavky:
- schopnost naučit se a vést účetnictví
- znalost němčiny
- samostatnost, pružnost, cílevědomost

Co nabízíme:
- plat 25.000,- CZK brutto + prémie podle výsledků společnosti
- služební telefon
- stravenkový paušál
- šest týdnů dovolené

Náplň práce:
- vedení agendy projektů Shromáždění německých spolků v České republice, Česko-německého fondu budoucnosti popř. jiných
- evidence, kompletace a zaúčtování prvotních účetních dokladů pokladních i bankovních, vedení evidence přijatých a vydaných faktur,
- evidence pohledávek, zasílání upomínek a jednání s dlužníky,
- obsluha telefonu a eMailu,
- vyřizování přijaté a odesílané pošty v češtině i němčině,
- styk se třetími osobami v rozsahu, v jakém bude asistent vždy předem pověřen zaměstnavatelem (například předávání žádostí o podporu, předávání podkladů auditorovi, správní nebo dozorčí radě a dalším partnerům zaměstnavatele).