Správci majetku

Pracovní místo ( Správci majetku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jelikož jsme vlastníky celé řady nemovitostí, o které je nutno pečovat, tak aby jejich přínos odpovídal jejich hodnotě, potřebujeme rozšířit náš mikro tým. Správce majetku bude zajišťovat správu a údržbu veškerého firemního majetku. Hledáme spolehlivou, technicky odbornou, organizovanou a pečlivou osobnost se zkušeností ve správě majetku.

Náplň práce:
" Zajišťování správy a přehledu firemního majetku
" Monitorování požadavků na majetek a jeho změny
" Orientace v technologických (vzduchotechnika, elektrozařízení, elektrorozvody, OTK) a technických parametrech spravovaného majetku
" Organizace činností při zajišťování údržby
" Organizace, provádění nebo zajišťování plánované a preventivní údržby
" Zajišťování oprav majetku, předepsaných revizních zkoušek a hlídání termínů revizí
" Jednání s dodavateli služeb (opravy, údržba, revize…)
" Organizace pronajímaných prostor
" Vedení smluvní dokumentace ke službám údržby a pořízení majetku
" Rozúčtování služeb (nájemné, energie…)
" Řešení podpůrné infrastruktury objektů (napojení na sítě)
" Odpovědnost za ostatní podpůrné služby (od údržby po úklid) a za evidenci a vyřizování námětů na zlepšení

Čím nás zaujmete?
" Proaktivním přístupem, smyslem pro zodpovědnost a týmovým duchem
" Příjemným a reprezentativním vystupováním
" Pečlivostí, samostatností, skvělými komunikačními schopnostmi
" Výbornými organizačními dovednostmi
" Znalostí MS Office a práce s PC na uživatelské úrovni
" Řidičským průkazem sk. B je nutností
" Praxí na obdobné pozici - výhodou, nikoliv podmínkou