Číšník/servírka - restaurační provoz

Pracovní místo ( Číšník/servírka - restaurační provoz ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- SŠ vzdělání s výučním listem,
- komunikační schopnosti, příjemné vystupování,
- samostatnost, spolehlivost, flexibilitu,
- zdravotní průkaz,
- praxe není podmínkou - rádi Vás zaučíme!

- Náplň práce:
- obsluha hostů restaurace
- příprava stolů, prostírání, debaras
- spolupráce na zajišťování mimořádných akcí (svatby, rauty, apod.)
- komunikace s klienty, usazování, objednávky, kasírování
- úklid svěřeného úseku a prostor

Nabízíme:
- práci na plný úvazek v příjemném pracovním prostředí Horských lázní
- profesionální zázemí a stabilní zaměstnání,
- směnný provoz (krátký/dlouhý týden)
- možnost ubytování
- podíl 2% z tržeb po zkušební době
- široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění až 3.000 Kč, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na rekreaci a tělovýchovu, firemní společenské a kulturní akce, pravidelné motivační odměny)

Hlásit se na e-mail kolarova@horskelazne.cz nebo na tel. č. 554 798 260 /7:00 - 15:00/
A : 16.8.2023