Strojní zámečník

Pracovní místo ( Strojní zámečník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 30.1.2023

Pracovní náplň:
- pomocné práce na obrobnách

Požadujeme:
- výborný zdravotní stav
- samostatnost, aktivní přístup, chuť se učit a rozvíjet,
- práci ve třísměnném provozu

Zaměstnanecké výhody:
- dovolená nad zákonný rámec (5 týdnů),
- cafeteria systém - program BENEFIT PLUS
- příspěvek na penzijní připojištění
- roční bonus za splnění ukazatele EBIDTA dle platné Kolektivní smlouvy
- výhodné mobilní tarify pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky
- závodní preventivní péče, preventivní rehabilitační programy
- odměna při životním výročí a stabilizační odměna
- závodní stravování
- oceňování dárcovství krve a kostní dřeně
- firemní akce (sportovní turnaje, zaměstnanecké aktivity)

Kontakt: Mgr. Procházková, e-mail: veronika.prochazkova@tatra.cz