VÝROBNÍ TECHNOLOG

Pracovní místo ( VÝROBNÍ TECHNOLOG ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Temac je přední středoevropský výrobce a distributor průmyslového těsnění. Sídlí ve Zvěřínku (okres Nymburk). Hledáme do našeho výrobního střediska nového kolegu - výrobní technolog.

Pracovní náplň:
- určuje, zkouší a případně i vyvíjí nové technologické postupy
- zajišťuje technologickou přípravu a technologické změny v pracovních postupech
- kontroluje jakost a provádí technické zkoušky
- zavádí do výroby nové technologické postupy
- stanovuje způsob uspořádání, průběh a sestavování technických podmínek výroby
- vede související dokumentaci

Zkušenosti: analytické myšlení, přizpůsobivost (flexibilita), tvůrčí přístup, písemné vyjadřování, kritický pohled, schopnost přicházet s nápady, schopnost realizovat nápady;

Požadujeme: Sebedisciplína, podpora vedení, uživatelská znalost PC, týmová práce.

Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, dlouhodobou spolupráci, stravenky, 5 dní dovolené navíc, příspěvek na vzdělávání, podnikové odbory, odměna za životní a pracovní jubileum;

Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky Po - Čt v době od 8:00 - 15:00 hod. a Pá 8:00 - 12:00 hod.