Elektromontér/ka fotovoltaických elektráren

Pracovní místo ( Elektromontér/ka fotovoltaických elektráren ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ: vaší náplní bude elektro-montáž fotovoltaických elektráren
POŽADUJEME: elektro vzdělání, vyhlášku 194/2022, samostatnost, odpovědný přístup, vhodné i jako přivýdělek k penzi, případně stávajícímu zaměstnání, smysl pro týmovou práci a rozvoj, zkušenosti s montáží FVE velkou výhodou, příp. zajistíme zapracování a proškolení.
NABÍZÍME: částečný pracovní úvazek nebo MOŽNOST PRAVIDELNÉ spolupráce na IČO s možností flexibilního plánování práce dle vlastních možností, dlouhodobou spolupráci dle dohodnutého rozsahu, kvalitní zaškolení a další program vzdělávání, možnost profesního rozvoje, seberealizace, velmi motivační systém odměňování (PRAVIDELNÉ BONUSY !!!), přátelský pracovní kolektiv, příjemné pracovní prostředí
KONTAKT: emailem, telefonicky