Asistent/ka nákupčího

Pracovní místo ( Asistent/ka nákupčího ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: e-mail: Kadrycz7@baumax.cz

Upřesňující informace:
Nástup: Ihned

bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici: Asistent/ka nákupčího

Náplň práce:

vyhledávání dodavatelů, zajišťování cenové výhodnosti
spolupodílení se na tvorbě sortimentu (bazény, zahradní nábytek, kamna)
plánování a zpracování objednávek, řešení reklamací
zpracování dat a zadávání dat do systému
komunikace s dodavateli

Požadujeme:
minimálně středoškolské vzdělání
logické myšlení
znalost MS Excel a Word
zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
nadstandardní mzdové ohodnocení
samostatnou a odpovědnou práci
možnost seberealizace
příjemné pracovní prostředí a kolektiv na Praze 4
zaměstnání ve stabilní společnosti s pozitivní perspektivou

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED, NEBO DOHODOU.

Prosíme o zaslání životopisu na e-mail kadrycz7@baumax.cz

Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál, prémie.