Specialista controllingu

Pracovní místo ( Specialista controllingu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme zavedená nadnárodní výrobní společnost (non-automotive) a do malého přátelského kolektivu hledáme posilu na pozici:

Co bude náplní práce:
- finanční controllingové činnosti (budgeting, forecasting, reporting, cash-flow management)
- ad hoc finanční analýzy
- analýzy a podklady pro obchodní oddělení
- pravidelný reporting managementu společnosti

Nabízíme:
- komplexní zaučení a odborná školení,
- flexibilní pracovní dobu,
- týden dovolené navíc, stravenky.
- každoroční navýšení mzdy, příplatky a odměny, 13. plat.

Očekáváme:
- ekonomické vzdělání a povědomí o finančních analýzách
- pokročilou znalost Excelu (kontingenční tabulky, VLOOKUP, apod.)
- AJ na komunikativní úrovni velkou výhodou, případně podpoříme jazykovým kurzem

Zájemci, prosím zašlete životopis na e-mailovou adresu krcmova@indigosolutions.cz.