TECHNIK/TECHNIČKA měření emisí vozidel

Pracovní místo ( TECHNIK/TECHNIČKA měření emisí vozidel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned. V případě zájmu volejte na tel. 582 345 611 nebo nám zašlete svůj profesní životopis, pro více informací nás kontaktujte na adrese: asistentka@mechanikapv.cz

Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 hod. Pracoviště: Letecká 3753/2, Prostějov.

Požadujeme: min. vyučen v automobilním směru, min. 3 roky praxe v oboru autoopravárenství, aktivní přístup k práci, manuální zručnost, technickou a fyzickou zdatnost, samostatnost, spolehlivost, dochvilnost a zodpovědnost za kvalitu práce, zkušenosti v autoopravárenství či celková znalost automobilového oboru, osvědčení pro měření emisí a praxe v oboru výhodou, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič podmínkou, čistý trestní rejstřík

Náplň práce: zajišťovat kompletní provoz stanice měření emisí vozidel, komunikovat s administrátorkou měření emisí, zákazníky a techniky STK

Nabízíme: zaměstnání ve stabilní a ekonomicky silné společnosti s dlouhou historií v příjemném a dynamickém kolektivu, odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností, praxe a výkonu, zvýhodněné firemní stravování, slevy na firemní produkty a služby (servisní služby, pronájem vozidel, nákup vozidel), slevy na partnerské produkty (pojištění, financování), práce na plný úvazek