Odborný/á referent/ka-pracovník/pracovnice přepážky (poradce)

Pracovní místo ( Odborný/á referent/ka-pracovník/pracovnice přepážky (poradce) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr nejdříve na dobu určitou - na 6 měsíců, následně na 12 měsíců, možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Náplň práce - jednání s klienty i obchodními partnery, zpracování nabídek a kalkulací, sjednávání a správa pojistných smluv.
Očekáváme - základní počítačová orientace, znalost MS Office, příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené + 5 free days + 2 dny charity days, služební notebook, služební telefon, zvýhodněný mobilní tarif, stravenky v hodnotě 130,- Kč, příspěvek na životní pojištění až 3.150,- Kč, příspěvek na penzijní připojištění až 1.000,- Kč, sportovní aktivity, karta Multisport, systém Cafetérie ve výši 12.000 bodů, sleva na firemní produkty ČPP i pro rodinné příslušníky.
Osobní, e-mailový nebo telefonický kontakt.