NÁKUPČÍ, KOOPERANT/KOOPERANTKA

Pracovní místo ( NÁKUPČÍ, KOOPERANT/KOOPERANTKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Osobní kontakt po telefonické domluvě, Koukalová Klára Mgr., tel. 737 204 431 (volat Po-Pá 7:00-14:00 hod.), e-mail: personalni@wisconsineng.cz. Pracovní doba: práce s flexibilním začátkem (6:00-8:00) a koncem pracovní doby (14:00-16:00)

Náplň práce: přidáte se do našeho týmu nákupu a budete se věnovat zajišťování potřeb pro výrobu a případnými kooperacemi, budete aktivně vyhledávat možné dodavatele vhodné pro naši firmu a vyhodnocovat cenové nabídky.
Požadujeme: podmínkou je orientovat se ve výkresové dokumentaci, zvládat práci na PC, mít komunikační schopnosti a být zodpovědný za vlastní práci. Výhodou je praxe na obdobné pozici, řidičský průkaz sk.B, či znalost AJ nebo NJ.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, k základnímu platu odměna dle výkonu a zapracování na dané pozici, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, dobrá dopravní dostupnost pracoviště (blízko autobusové i vlakové nádraží)