Provozní elektrikář

Pracovní místo ( Provozní elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- vyučení v oboru elektro
- odborná způsobilost: platná Vyhláška 50/78 Sb.
- praxe v oboru výhodou (není podmínkou)
- spolehlivost, důslednost, aktivní přistup k práci
Náplň práce:
- opravy, údržba a preventivní prohlídky el.částí strojů a zařízení
Nabízíme:
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK až 75.000,-Kč
- nadstandardní příplatky a motivační složky mzdy
- zvýšení mzdy po zapracování
- propracovaný systém adaptace nových pracovníků
- finanční odměna při odchodu do důchodu
- zvýšený nárok na pracovní volno při osobních překážkách v práci
- slevy na zboží od obchodních partnerů v rámci motivačního programu
- dobrá dopravní obslužnost MHD
- hlídané parkoviště pro soukromá vozidla zaměstnanců

První kontakt e-mailem, nebo telefonicky po-pá 8:00-14:00hod.