Technik údržby

Pracovní místo ( Technik údržby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co vás čeká:
- zaškolování seřizovačů při rozběhu nových výrob
- zajišťování interní a externí opravy a dodávky náhradních dílů
- plánování oprav nástrojů
- zpracování plánu údržby zařízení a pomoc při jeho kontrole
- zodpovědnost za stav strojového parku
- preventivní kontrola technického stavu základních prostředků na středisku
- sledování dodržování harmonogramu oprav a mazání strojů a zařízení
- vyžadování údržby a opravy základních prostředků, kontrola provedení
- spolupráce na inventarizaci hospodářských prostředků
- vedení evidenci objednaných oprav, náhradních dílů a materiálů určených k opravám
- zodpovědnost za stav zásob strategických náhradních dílů
- spolupráce s útvarem TPV při optimalizaci výrobních postupů
- spolupráce při ověřování nových výrob
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- odpovědný přístup k práci
- manuální zručnost
- umět si stanovit priority a dokázat myslet dopředu = předvídat
- být odolný vůči stresu
- dosažené vzdělání ÚSO / SŠ
- praxe min. 2 roky
- vyhl. elektro 50/78 Sb. výhodou
- znalost hydrauliky a pneumatiky výhodou
- uvedená mzda je orientační. Její skutečná výše se bude pohybovat podle praxe a zkušeností.
Co vám nabízíme:
- stabilní práci na HPP v pohodovém kolektivu, pozitivní firemní kulturu a velkou škálu benefitů v rámci velké nadnárodní společnosti (viz.www.teslaji.cz).

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.