PŘIJÍMACÍ SERVISNÍ TECHNIK/TECHNIČKA

Pracovní místo ( PŘIJÍMACÍ SERVISNÍ TECHNIK/TECHNIČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Osobní kontakt po telefonické domluvě, Koukalová Klára Mgr., tel. 737 204 431 (volat Po-Pá 7:00-14:00 hod.), e-mail: personalni@wisconsineng.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod.

Náplň práce: vaším úkolem bude příjem zahradních sekacích traktorů na servis. Plánování servisních výjezdů k zákazníkům a řešení reklamací. Budete spolupracovat s týmem servisních techniků.
Požadujeme: znalost zahradní, případně komunální techniky, spolehlivost, schopnost plánovat a organizovat práci. Dobré komunikační dovednosti a technický přehled. Výhodou je práce na obdobné pozici, zkušenost s VZV či řidičský průkaz sk.B, E.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, k základnímu platu odměna dle výkonu (0-30%) a možnost dalších premií, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, dobrá dopravní dostupnost pracoviště (blízko autobusové i vlakové nádraží)