Obsluha přesného CNC stroje

Pracovní místo ( Obsluha přesného CNC stroje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- Obsluha přesného obráběcího CNC stroje (soustruh, frézka)
- Malosériová nebo kusová výroba dílů pro přesnou mechaniku nebo optoelektroni-ku
- Kvalitativní kontrola výroby a spolupráce s oddělením technické kontroly
- Seřizování strojů a tvorbě seřizovacích a technologických postupů
-Trvalé zlepšování a stabilizace obráběcích procesů

Požadavky:
- SOU/SŠ vzdělání technického směru, popřípadě praxe ve strojírenském oboru
- Znalost čtení technických výkresů
- Aktivní přístup, flexibilita, ochota dalšího vzdělávání
- Zodpovědnost, pracovitost
- Ochota práce ve vícesměnném provozu
- Znalost práce na CNC strojích výhodou

Nabízíme:
- vysoce atraktivní zaměstnání s dlouhodobou perspektivou zajištěnou zakázkami
- práce na základě moderních standardů v optoelektronice
- nadstandardně technologicky vybavená CNC a měřící pracoviště
- spolupráce na vývoji špičkových výrobků s mezinárodními patenty
- účast na dlouhodobém rozvoji firmy v oblasti vysoce precizního obrábění
- odpovídající platové ohodnocení (zařazení do kvalifikačních tříd dle znalostí) + bonusy/prémie,
- 5 týdnů dovolené
- věrnostní program Flexi Sodexo Pass
- Sodexo Gastro Card - hodnota stravného 110,- Kč/směnu - 45% zaměstnanec 55% zaměstnavatel
- výběr teplých nápojů na pracovišti zdarma
- příspěvek na penzijní připojištění
- rodinné permanentní vstupenky do ZOO + IQ Landie
- vzdělávací kurzy a školení

Příspěvek na penzijní spoření/životní pojištění, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, věrnostní odměny

- kontakt:
- telef: po - pá 8:00 - 12:00 hodin
- e-mailem