Referent obchodního oddělení

Pracovní místo ( Referent obchodního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Aktuálně hledáme nového kolegu na pozici: REFERENT OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ (Ž/M).
Hledáme jak zkušené obchodníky, tak i obchodně zdatné nováčky, kteří se nebojí práce a jsou schopni komunikovat v AJ (nebo FJ).

Požadujeme:
" schopnost komunikace v angličtině (= mluvený a písemný projev, ideálně na úrovni B2)
" středoškolské vzdělání s maturitou (ÚSO polygrafického zaměření výhodou)
" praxe na obdobné pozici (výhoda, nikoliv podmínka)
" proaktivní a proklientský přístup, zaměření na výsledek
" odolnost vůči stresu
" schopnost pracovat v týmu, ale i samostatně
" MS Office (Word, Excel, Power point, Outlook)
" řidičský průkaz (sk. B)
" spolehlivost a pečlivost

O čem to bude:
" příprava cenových nabídek a jejich vyhodnocení
" zpracování zakázky od A do Z a zodpovědnost za ni
" evidence a zpracování poptávek a komunikace se zákazníkem (dotazy, urgence, reklamace apod.)
" koordinování požadavků obchodu a možností výrobních kapacit
" pravidelný reporting vedení
" kompletní zpracování a aktualizace číselníků odběratelů v IS
" měsíční sledování plnění zakázek a uzavřených kupních smluv (termíny, platby)
" odpovědnost za provádění činnosti dle požadavků ISO.
Zaměstnanecké výhody:
" stabilní zázemí společnosti s tradicí
" zaměstnání na hlavní pracovní poměr
" až 25 dní dovolené (po 1 roce)
" mzdové zvýhodnění na relax
" příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
" příspěvek na stravování
" příspěvek na dojíždění
" příspěvek na dětské letní tábory
" příspěvek na lázeňskou léčbu
" příplatky na mimořádné akce
" věrnostní prémie při pracovním a životním výročí.
Telefonický kontakt po-