PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL/KA

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis: péče o klienty s Alzheimerovou nemocí, péče o seniory.
Místo práce: Domov RAKOVICE, domov se zvláštním režimem, Rakovice 32, 398 04 Čimelice.
Pracovní úvazek: hlavní pracovní poměr - pracovní smlouva na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Směnnost: nepřetržitý dvousměnný provoz, krátký týden (Stř+Čt) a dlouhý týden (Po+Út+Pá+So+Ne).
Požadované vzdělání:
a) vzdělání v oboru
b) střední vzdělání a rekvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách (kurz PSS výhodou, ale není podmínkou)
c) základní vzdělání a rekvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách (kurz PSS výhodou, ale není podmínkou).
Platové podmínky: mzda od 24.000 Kč dle délky praxe v oboru, osobní ohodnocení do výše 4.000 Kč, příplatky za směnný provoz, možnost získání dalšího ohodnocení za aktivizační činnost, příjemné pracovní prostředí.
Požadujeme: laskavý přístup ke klientům Domova, schopnost týmově spolupracovat, spolehlivost, zodpovědnost, příjemné vystupování, empatii k osobám se zdravotním postižením, psychickou odolnost, respekt ke stáří a lidské důstojnosti.
Kontakt: životopis je možné zaslat na email: reditelka@domovrakovice.cz, resp. po telefonické domluvě na 725 606 030 předat osobně u ředitelky Domova Rakovice, Ing. Miriam Maruškové.