Řidič/-ka VZV

Pracovní místo ( Řidič/-ka VZV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- starost o provoz vysokozdvižných vozíků s nákladem nebo bez nákladu
- odpovědnost za vozidlo a kontrolu jeho provozuschopnosti
- vest záznamy o provozu vozidla, dodržovat pracovní rozvrh a plán prací
- používání mechanizačních prostředků,starát se o jejich běžnou údržbu
- práce s PC
- aktualizace údaje o zásobách, vest příslušné záznamy o pohybu a přehledu zásob

Požadujeme:
- dobrý zrak
- zkušenost s prací na obdobné pozici min. 1 rok
- ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme:
- práci v tichém, čistém, klidném prostředí
- dobré finanční ohodnocení
- 13. plat
- 25 dnů dovolené
- stravenkový paušál 120 Kč za odpracovaný den
- příplatek 25% za noční směny
- dopravu z Plzně
- 1000 Kč na Sodexo kartu každý měsíc (po zkušební době)
- příspěvek na penzijní připojištění (po zkušební době)

Prvotní kontakt na zaměstnavatele:
- telefonicky: 9:00-15:00 na tel . 736 291 916