Elektrikáři - Maintenance Technician Electrical

Pracovní místo ( Elektrikáři - Maintenance Technician Electrical ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jste vyučeni v oboru elektro? Rádi byste se stali součástí mezinárodní firmy s rodinnou atmosférou? Připojte se k nám a staňte se součástí rodiny ALPLA.
NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?
elektroúdržba a mechanická údržba strojů na oddělení údržby; pravidelné preventivní a prediktivní kontroly a údržby včetně evidence - na vstřikolisech, vakuových dopravnících materiálu, sušiček materiálu a ostatního příslušenství; operativní zásahy - odstraňování závad a poruch; práce v interních systémech; návrh preventivních nápravných opatření včetně jejich realizace; kolegiální prostředí
JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI BYSTE MĚLI MÍT?
odborná způsobilost v elektrotechnice dle zákona 250/2021 Sb.., § 5 (§ 6 výhodou); praxi na obdobné pozici; schopnost samostatně odstraňovat a analyzovat poruchy; pečlivost, samostatnost
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?
stabilní práci u mezinárodní rodinné firmy; podporu zaměstnavatele v profesním rozvoji, plnou podporu při zaškolení ; dvousměnný denní provoz - volné víkendy; širokou škálu zaměstnaneckých benefitů - 13. mzda, stravenky 140Kč/směna, měsíční příspěvek na dopravu, měsíční odměna za docházku, karta Multisport, vstup do bazénu v Benešově zdarma pro celou rodinu; mzdu odpovídající vašim zkušenostem; příjemné pracovní prostředí; další zaměstnanecké výhody, příplatky a odměny
Možnost nástupu ihned, ale rádi si na spolehlivého zaměstnance počkáme.
První kontakt: e-mailem