Operátor / operátorka logistiky (VZV)

Pracovní náplň

Kontakt telefonicky, osobně na pracovišti nebo e-mailem na adresu diana.hejzlarova@simoldes.com

Požadujeme:
- ŘP sk.B, průkaz na obsluhu VZV výhodou (ne podmínkou).
Náplň práce:
- transport, skladování a příprava výrobků a materiálů
- řízení VZV a přesun materiálu v rámci podniku
- zodpovědný přístup k nakládání VZV a asistence během nakládky
- vyložení a skladování produktů a materiálů v různých místech provozu (sklad, výroba a montážní linka)
- zdvíhání produktů a materiálů pro přepravu
- skladování produktů a materiálů na správném místě ve skladu
- stahování materiálu a produktů z jejich místa ve skladu, umísťování na odběrná místa
- příprava nákladu pro přepravu, dodávání materiálu a komponentů do výroby a jejich sběr na určeném stanovišti
- zajištění správného zacházení s materiálem dle bezpečnostních předpisů
- zodpovědnost za mechanickou údržbu vozíku, mazání a menší opravy
- v případě potřeby spolupráce na každoročních inventurách.
Nabízíme:
- vzdělávací kurzy, firemní akce a další zaměstnanecké benefity.