Technický pracovník údržby

Pracovní místo ( Technický pracovník údržby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsi technická povaha, která má ráda různorodou a smysluplnou práci? Pak máš i ty šanci stát se součástí týmu našeho oddělení technické údržby a podpořit tak náš kolektiv.

HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE:
" péče o výrobní technologii a koordinace činností souvisejících s jejich údržbou vč. komunikace s externími dodavateli
" správa měřidel
" spolupráce při zajištění technických úprav a modernizace výrobní technologie
" udržování technické dokumentace
POŽADAVKY:
" vzdělání VŠ nebo střední odborné technického zaměření z oboru strojírenství
" znalost práce na PC (AutoCAD, progeCAD)
" výhodou znalost anglického jazyka
" výhodou 3 roky praxe podobného zaměření
" výhodou orientace v oblasti metrologie
" ŘP sk. B
NABÍZÍME:
" zázemí stabilní nadnárodní společnosti
" pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek
" týdenní pracovní doba 37,5 hod. (7,5 hod./den)
" mzdové ohodnocení:
o nástupní mzda 39.600,- Kč + roční a mimořádné odměny
o pravidelný růst mzdy
" firemní benefity: roční a mimořádné prémie, příspěvek na stravné, příspěvek na volnočasové aktivity formou el. platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, a jiné
" možnost odborného růstu
PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: dle dohody

Hlásit se na e - mail : personalni@macco.cz nebo na tel. č. 555 530 313
A: 9.2.2023