ODBORNÝ REFERENT/ODBORNÁ REFERENTKA ÚTVARU PRO ZAHRANIČNÍ VZTAHY

Pracovní místo ( ODBORNÝ REFERENT/ODBORNÁ REFERENTKA ÚTVARU PRO ZAHRANIČNÍ VZTAHY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: ukončené vysokoškolské vzdělání; znalost Aj na úrovni min. B2 + znalost dalšího světového jazyku (FJ, NJ, RJ) vítána; organizační a komunikační schopnosti; velmi dobrou znalost Windows a MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook); zkušenosti z oblasti zahraničních vztahů a s administrací projektů výhodou.
Nabízíme: zajímavou práci s možností profesního rozvoje; práci v příjemném kolektivu; perspektivu zaměstnání; zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu, práce v instituci implementující HR AWARD.
Nástup od: 1. 3. 2023 nebo po dohodě.
Pracovní poměr: doba určitá 1 rok s tříměsíční zkušební dobou s možností prodloužení.
Mzda: dle Mzdového předpisu JU (dle dosažených zkušeností a praxe).
Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis s označením „Odborný referent Útvaru pro zahraniční vztahy“ zasílejte na e-mail: personalni@jcu.cz do 10.2.2023.
Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.