Pracovník zákaznického servisu

Pracovní místo ( Pracovník zákaznického servisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň:
-Telefonická komunikace se zákazníky - očními optiky
-Přijímání objednávek, konzultace a specifikace požadovaného zboží
-Zadávání objednávek do interního objednávkového systému
-podpora zákazníků informacemi o produktech a jejich nejvhodnějším použití
-Řešení námitek, potřeb požadavků a potíží zákazníků
-Podpora zákazníků informacemi o produktech a jejich nejvhodnějším použití
-Práce s objednávkovými a prodejními elektronickými aplikacemi, podpora zákazníků v jejich používání
- Příprava zakázek k dalšímu zpracování v jiných odděleních

Požadavky:

AJ výhodou
Uživatelská znalost MS Office

Praxe v chodu zákaznického servisu nebo centra
Komunikativnost, schopnost navazování kontaktů
Schopnost vedení obchodního rozhovoru po telefonu
Spolehlivost, solidní vystupování, schopnost samostatné i týmové práce
Možnost práce v odpoledních hodinách
Provozní doba infolinky 8-18 hod - střídavá pracovní doba
Odolnost vůči stresu

Nabízíme:
Zajímavá a samostatná práce
Zázemí nadnárodní společnosti
Možnost osobního i profesního rozvoje
Příjemné pracovní prostředí a adekvátní ohodnocení

kontakt: e-mailem, telefonicky